Polish and Czech languages added!

26.05.2017

Greetings, officers!

We are very proud of our project and we want as many people as possible to try Blitzkrieg 3 out and enjoy playing it. We are beginning to expand the list of languages supported in the game, and today we've added Polish and Czech localization!

Please keep in mind that we will continue to publish updates and news only in English, German, Russian and French.

P.S. New languages are added only into Steam version of the game. Still, you can purchase the key on the website and use it in Steam to play there! We will add these languages to site client later. 
_________________________________________________________________________

Witajcie, oficerowie!

Jesteśmy dumni z naszego projektu i chcemy, aby jak najwięcej osób mogło wypróbować i zabawić się w Blitzkrieg 3. Stopniowo poszerzamy listę obsługiwanych języków. Dziś dodaliśmy lokalizację na język polski i czeski.

Aktualności będą w dalszym ciągu publikowane tylko w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i francuskim.

P.S. Nowe języki są dodawane tylko do wersji Steam gry. Nadal można kupić klucz na stronie internetowej i używać go do pracy w Steam!
_________________________________________________________________________

Vítejte, důstojníci!

Na náš projekt jsme velmi hrdí a chceme, aby si hru Blitzkrieg 3 vyzkoušelo a užilo co nejvíce lidí. Začínáme rozšiřovat seznam jazyků podporovaných ve hře a dnes jsme přidali lokalizaci do polštiny a češtiny!

Nezapomeňte, že nadále budeme publikovat aktualizace a novinky pouze v angličtině, němčině, ruštině a francouzštině.

P.S. Nové jazyky se přidávají pouze do hry Steam hry. Přesto si můžete zakoupit klíč na webových stránkách a použít ho ve Steamu, abyste si tam mohli zahrát!